قیمت دستگاه ارده کنجد و کره گیر صنعتی

دستگاه ارده کنجد و کره گیر صنعتی :

 

ارده کنجد :

ارده یکی از بهترین و پرانرژی ترین مواد غذایی است که توسط کنجد مخصوص آن تهیه میشود . از این محصول میتوان به عنوان یک وعده غذایی کامل و یا جهت پخت و پز استفاده کرد. یک قاشق ارده دارای ۹۰ کالری میباشد و برای صبحانه به صورت حلوای ارده و یا مخلوط با شیره مصرف میشود.

ادامه مطلب… “قیمت دستگاه ارده کنجد و کره گیر صنعتی”

دستگاه ارده کنجد
۱۱
دی

بهترین مشاغل خانگی با درآمد بالا

بهترین مشاغل خانگی با درآمد بالا

طی سالهای اخیر استفاده از مشاغل خانگی با رونق بسیار خوبی روبه‌رو شده است و در این شغل به دلیل اینکه با کمترین تجهیزات می توان در محیط منزل به کسب و کار پرداخت با استقبال بی نظیری روبرو گردیده و تنوع زیادی در مشاغل خانگی وجود دارد اما در این میان برخی از کسب و کارهای خانگی به عنوان بهترین ها معرفی می شوند چرا که .با سودهی بیشتری خواهند بود

ادامه مطلب… “بهترین مشاغل خانگی با درآمد بالا”

مشاغل خانگی
۲۱
آبان

بهترین دستگاه روغن گیری کنجد

بهترین دستگاه روغن گیری کنجد

دستگاه روغن گیری یا روغن کشی به دستگاه‌های گفته می شود که به واسطه آنها میتوان روغن دانه های مختلف را استخراج کرد و این ماشین آلات صنایع غذایی در کارخانه های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند و حتی نمونه هایی از آنها طراحی و تولید شده که می توان در عطاری ها یا حتی در منازل نیز مورد استفاده قرار بگیرند و فرایند روغن کشی را به راحتی انجام داد.

ادامه مطلب… “بهترین دستگاه روغن گیری کنجد”

opm550
۲۱
آبان

پرفروشترین آسیاب برقی صنعتی ۱۴۰۱ برای آسیاب کردن تمام مواد سخت

بهتری نوع آسیاب برقی صنعتی با توجه به نوع فعالیت برای بیشترین بازدهی:

 در بازار آسیاب ادویه جات عطاری و مواد سخت و مواد سخت دو نوع آسیاب گهواره ای و چکشی از پرفروشترین محصولات می باشند . فرق این دو نوع اسیاب در نحوه عملکرد و نوع تخلیه محصول می باشند. ادامه مطلب… “پرفروشترین آسیاب برقی صنعتی ۱۴۰۱ برای آسیاب کردن تمام مواد سخت”

اسیاب عطاری
۱۲
شهریور

بهترین آسیاب قهوه نیمه حرفه ای در سال ۲۰۲۲

بهترین آسیاب قهوه نیمه حرفه ای :

اگر از افرادی هستید که عاشق خوردن قهوه می باشید و روزتان را با یک قهوه تازه شروع می کنید بد نیست که به فکر یک دستگاه آسیاب قهوه نیمه حرفه ای باشید؛ البته شاید از خودتان بپرسید که می توانیم از کافه ها و فروشگاه ها قهوه را به صورت آسیاب خریداری کنیم و چه نیازی به خرید دستگاه داریم یا چه تفاوتی با زمانی که خودمان دستگاه آسیاب قهوه بخریم خواهد داشت؟ پس برای رسیدن به پاسخ و درست کردن یک قهوه تازه تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

ادامه مطلب… “بهترین آسیاب قهوه نیمه حرفه ای در سال ۲۰۲۲”

آسیاب قهوه
۱۸
مرداد

قیمت دستگاه روغن گیری فروشگاهی و صنعتی

شرکت اویل تک به عنوان تنها وارد کننده مستقیم قطعات دستگاه های روغن گیری از کشور های تایوان کره چین و ترکیه مفتخر است که بعد از تولید دستگاه های روغن گیری در ایران این دستگاه ها را با   نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت در بازار به فروش برساند.قیمت دستگاه ها از حداقل ۶ میلیون تومان شروع می شود.

ادامه مطلب… “قیمت دستگاه روغن گیری فروشگاهی و صنعتی”

قیمت دستگاه روغن گیری
۱۷
مرداد

All rights reserved.OELTEK© 2023