پرفروشترین آسیاب برقی صنعتی ۱۴۰۱ برای آسیاب کردن تمام مواد سخت

بهتری نوع آسیاب برقی صنعتی با توجه به نوع فعالیت برای بیشترین بازدهی:

 در بازار آسیاب ادویه جات عطاری و مواد سخت و مواد سخت دو نوع آسیاب گهواره ای و چکشی از پرفروشترین محصولات می باشند . فرق این دو نوع اسیاب در نحوه عملکرد و نوع تخلیه محصول می باشند. ادامه مطلب… “پرفروشترین آسیاب برقی صنعتی ۱۴۰۱ برای آسیاب کردن تمام مواد سخت”

اسیاب عطاری
۱۲
شهریور

بهترین آسیاب قهوه نیمه حرفه ای در سال ۲۰۲۲

بهترین آسیاب قهوه نیمه حرفه ای :

اگر از افرادی هستید که عاشق خوردن قهوه می باشید و روزتان را با یک قهوه تازه شروع می کنید بد نیست که به فکر یک دستگاه آسیاب قهوه نیمه حرفه ای باشید؛ البته شاید از خودتان بپرسید که می توانیم از کافه ها و فروشگاه ها قهوه را به صورت آسیاب خریداری کنیم و چه نیازی به خرید دستگاه داریم یا چه تفاوتی با زمانی که خودمان دستگاه آسیاب قهوه بخریم خواهد داشت؟ پس برای رسیدن به پاسخ و درست کردن یک قهوه تازه تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

ادامه مطلب… “بهترین آسیاب قهوه نیمه حرفه ای در سال ۲۰۲۲”

آسیاب قهوه
۱۸
مرداد

قیمت دستگاه روغن گیری فروشگاهی و صنعتی

شرکت اویل تک به عنوان تنها وارد کننده مستقیم قطعات دستگاه های روغن گیری از کشور های تایوان کره چین و ترکیه مفتخر است که بعد از تولید دستگاه های روغن گیری در ایران این دستگاه ها را با   نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت در بازار به فروش برساند.قیمت دستگاه ها از حداقل ۶ میلیون تومان شروع می شود.

ادامه مطلب… “قیمت دستگاه روغن گیری فروشگاهی و صنعتی”

قیمت دستگاه روغن گیری
۱۷
مرداد

بهترین دستگاه روغن گیری کنجد

بهترین دستگاه روغن گیری کنجد

دستگاه روغن گیری یا روغن کشی به دستگاه‌های گفته می شود که به واسطه آنها میتوان روغن دانه های مختلف را استخراج کرد و این ماشین آلات صنایع غذایی در کارخانه های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند و حتی نمونه هایی از آنها طراحی و تولید شده که می توان در عطاری ها یا حتی در منازل نیز مورد استفاده قرار بگیرند و فرایند روغن کشی را به راحتی انجام داد.

ادامه مطلب… “بهترین دستگاه روغن گیری کنجد”

دستگاه روغن گیری
۱۶
مرداد

۵ مدل از بهترین دستگاه بخور در بازار سال ۱۴۰۱

 ۵ مدل از بهترین دستگاه  بخور در بازار سال ۱۴۰۱

یکی از دستگاه هایی که لزوم استفاده از آن در هر خانه‌ای احساس می شود دستگاه بخور است که برای سلامتی بسیار مفید و ضروری می باشد. در سال های اخیر استفاده از دستگاه بخور و رطوبت ساز بشدت پیشنهاد شده چرا که در زمستان با حفظ رطوبت می توان به سلامتی خود کمک کرد و همچنین موجب تسکین علائم سرماخوردگی نیز خواهد شد.

ادامه مطلب… “۵ مدل از بهترین دستگاه بخور در بازار سال ۱۴۰۱”

بهترین دستگاه بخور
۸
مرداد

بهترین اسیاب صنعتی سال ۱۴۰۱

بهترین اسیاب صنعتی سال ۱۴۰۱

در صورتی که تصمیم دارید تا اسیاب صنعتی برای عطاری و خانه بخرید و به دنبال قوی ترین و باکیفیت ترین آسیاب عطاری می باشید به شما توصیه می‌کنیم حتماً تا انتهای این مطلب را بخوانید؛

ادامه مطلب… “بهترین اسیاب صنعتی سال ۱۴۰۱”

اسیاب صنعتی بست
۱۴
تیر

All rights reserved.OELTEK© 2022