قیمت دستگاه ارده کنجد و کره گیر صنعتی

دستگاه ارده کنجد

دستگاه ارده کنجد و کره گیر صنعتی :

 

ارده کنجد :

ارده یکی از بهترین و پرانرژی ترین مواد غذایی است که توسط کنجد مخصوص آن تهیه میشود . از این محصول میتوان به عنوان یک وعده غذایی کامل و یا جهت پخت و پز استفاده کرد. یک قاشق ارده دارای ۹۰ کالری میباشد و برای صبحانه به صورت حلوای ارده و یا مخلوط با شیره مصرف میشود.

دستگاه ارده کنجد

کره بادام زمینی :

کره بادام زمینی و کره فندق و پسته تقریبا به یک صورت تهیه میشوند و معمولا با شکلات برای صبحانه و یا به صورت کره نرم برای شیک ها مورد استفاده قرا رمیگیرند.

کره بادامزمینی دارای ارزش غذای بسیار بالایی است و از آن به عنوان میان وعده میتوان استفاده کرد و طعم های ترکیبی آن معمولا به صورت ترکیب با شکلات سرو میشوند. در مدل های صنعتی کره بادام زمینی معمولا از شیر خشک و یا سایر پروتین ها برای کیفیت بهتر استفاده میشود.

کره نارگیل:

دستگاه ارده گیری کنجد دو کاره :

شرکت اویل تک به عنوان بزرگترین فروشنده دستگاه های ارده ساز و کره گیر دو کاره این دستگاه دو کاره تولید ارده و کره بادام زمینی را در ظرفیت های مختلف به ترتیب زیر به بازار عرضه میکند :

انواع دستگاه ارده کنجد و کره گیر صنعتی ۲ کاره :

دستگاه TBM100 نیمه صنعتی و فروشگاهی

دستگاه TBM 160 صنعتی و فروشگاهی

 

مزایا دستگاه های ارده گیری و کره گیری صنعتی دو کاره :

در دستگاه های ارده کنجد سنتی چینی که توسط ۲-۳ شرکت مونتاژ و به فروش میرسند از سنگهای بزرگ مرمریت و آهکی چینی که به اصطلاح ( سنگ یزد ) نامیده میشوند استفاده میشود که به دلیل اشغال فضای زیاد و ناکارامدی در تولید زیاد در طی روز و مشکلات متعدد گیربکس مصرف کنندگان به صوی دستگاه های دو کاره ارده کنجد و کره بادام زمینی روی می آورند.

مزایا :

 • امکان تولید ارده و کره به صورت همزمان به جای خرید دو دستگاه.
 • تولید با حجم زیاد ( ۲۰-۵۰ ) کیلو در ساعت
 • ارده بسیار نرم و بدون زبری به دلیل وجود سنگ
 • تولید کره نرم و کره کرانچی همزمان که مورد مصرف کافه ها و افراد عادی برای صبحانه میباشد.
 • امکان تولید کره بادام زمینی شکلاتی به دلیل کارکرد همزمان ماردون و سنگ
 • سبک بودن دستگاه نسبت به روش سنتی که امکان استفاده در تمام فضا ها و شرایط را میدهد.
 • بدنه تمام استیل با کیفیت

 

قیمت دستگاه ارده گیر خانگی :

به دلیل عدم خلوص ارده موجود در صنایع غذایی امروه بسیاری از خانواده ها در جستجوی دستگاه ارده گیر خانگی میباشند و دستگاه مدل TBM 100 به علت سبکی بسیار مناسب خانوار ها بوده و شستشوی آن نیز بسیار راحت میباشد و قابلیت تولید ۱ کیلو تا ۲۰۰ کیلو ارده در طول روز را دارد.

برای دریافت قیت به روز دستگاه ارده کنجد خانگی وارد شوید.

 

دستگاه ارده گیری و کره گیری TBM 100  :

 • قدرت موتور: ۱۷۰۰ وات
 • نوع سنگ : سنگ طبیعی سایز ۱۰۰
 • وزن دستگاه : ۲۵ کیلوگرم
 • جنس بدنه : تمام استیل
 • کارکرد : تولید ارده و کرم کنجد و ارده شکلاتی و کره بادام زمینی و کره فندق و پسته و کره نوتلا
 • ابعاد دستگاه : ۲۵.۲۵.۵۵ سانتیمتر

 

دستگاه ارده گیری و کره گیری TBM 160  :

 • قدرت موتور: ۲۵۰۰ وات
 • نوع سنگ : سنگ طبیعی سایز ۱۶۰
 • وزن دستگاه : ۴۵ کیلوگرم
 • جنس بدنه : تمام استیل
 • کارکرد : تولید ارده و کرم کنجد و ارده شکلاتی و کره بادام زمینی و کره فندق و پسته و کره نوتلا
 • ابعاد دستگاه : ۳۵.۳۵.۷۰ سانتیمتر

کاربرد دستگاه ارده کنجد و کره گیر صنعتی :

کافه ها : برای تولید انواع شیک بادام زمینی و فندق و پسته

لبنیاتی ها : تولید ارده تک آتشه و دو آتشه و انواه کره

فروشگاه های روغن گیری : تولید ارده تک آتشه و دو آتشه و انواه کره

 

کارگاه ها و کارخانجات صنایع غذایی

خانگی : برای تولید حجم کم و امکان کارکرد و راه اندازی در فضای کم.

روغن کنجد

 قیمت دستگاه ارده گیری فروشگاهی و صنعتی :

عوامل بسیار زیادی در قیمت گذاری دستگاه های ارده گیر و کره گیر تاثیر دارند که مهمترین آنها به دلیل :

جنس بدنه , نوع موتور , نوع سنگ , ظرفیت تولید می باشند . در مدل های کوچکتر دستگاه های ارده کنجد و کره گیر صنعتی از سنگهای کوچکتر استفاده میشوند که طبیعتا دارای موتور ضعیفتری نسبت به دستگاه های بزرگتر می باشند و در دستگاه های بزرگتر از موتورهای ۲ اسب به بالا و سنگهای بزرگتر استفاده میشود که تا سایز ۳۰ سانت در دستگاه های دو کاره تولید میشوند و بههمین دلیل دارای قیمت بالاتری میباشند.

لازم به ذکر است که کیفیت خروجی همه سایزها یکسان بوده و تنها ظرفیت تولید در ساعت متفاوت میباشند. برای دریافت قیت دستگاه ارده کنجد خانگی وارد شوید.

 

طرز تهیه روغن ارده گیر کنجد :

روغن ارده کنجد دارای خواص بسیار زیادی میباشد که ۳ روش برای تولید آن وجود دارد . روغن ارده کنجد از لحاظ کیفیت بهتر از روغن کنجد معمولی می باشد ولی مناسب سرخ کردن و پخت و پز مانند روغن کنجد معمولی نمیباشد و برای استخراج آن از ۳ روش سنتی و مدرن استفاده میشود .

 • جمع شدن روغن ارده کنجد روی ارده تولید شده به صورت خودکار : در این روش ارده تولیدی را برای مدت طولانی میبایستی در کناری قرار داد تا روغن آن خارج شده و روی آن جمع گردد و سپس روغن را در ظرف جداگانه ای ریخت و بسته بندی کرد.
 • روش پرس : در روش پرس ارده را تحت پرس توسط سیندرهای مخصوص قرار داده تا روغن آن خارج شده و این روش نیز میتوان توسط کنجد ارده و قبل از تولید ارده تولید کرد .
 • روش سانتریفیوژ: در این روش ارده وراد دستگاه سانتریفیوژ تصفیه روغن شده و بهد از گذشت ده دقیقه روغن ارده از ارده کاملا جدا شده ولی در این روش خروج ارده مانده از مخزن سختتر از روش های سنتی میباشد و لی درصد روغن ارده کنجد بسیار بیشتر از روش های سنتی مباشد.

 

فرق کنجد معمولی و کنجد ارده گیری :

در بازار فروش دانه های روغنی ۲ نوع دسته بندی اصلی کنجد وجود دارد که عبارتند از کنجد روغن گیری که شامل : با پوست قهوه ای و کنجد سفید و کنجد بوجاری شده که بهترین آن برای پاکستان و افغانستان میباشد.

دسته دوم کنجدارده گیری است که در دو نوع معمولی و دو آتشه وجود دارد و به صورت آماده در بازرا موجود می باشد

برای تولید کنجد ارده : ابتدا کنجد را ۸ ساعت در آب ریخته تا پوستگیری شوند و سپس تا ۳۰۰ درجه حرارت داده و کوبانده میشود . در نوع کنجد دو آتشه کنجد ارده را تفت داده و به اصطلاح بوده داده تا برشته شود و ارده خروجی دارای طعم بسیار قویتر میباشد که بیشتر در شهرهای جنوبی ایران مصرف میشود.

دستگاه ارده گیری و کره گیری

بازار فروش و سود دستگاه ارده گیر و کره گیر صنعتی ۲ کاره :

در دستگاه های تولید ارده کنجد . کره بادام زمینی به علت تولید ۱۰۰ درصدی محصول از ماده اولیه کنجد برخلاف دستگاه روغن گیری که حدود ۵۰-۵۵ درصد روغن از کنجد استخراج میشود دارای  دور ریز نبوده و سود آن مستقیم به قیمت کنجد خریداری شده بستگی دارد .

مشاغلی که میتوان محصول تولیدی را به آنها ارائه کرد عبارتند از :

کافه ها : برای تولید انواع شیک

لبنیاتی ها  و فروشگاههای زنجیره ای: برای ارده و کره بادام زمینی

ولی فروش این محصول در بازار به دلیل رقابت به بسته بندی بسیار عالی نیاز دارد و در حین تولید بهتر است دقت لازم را به کار برد تا آلودگی وارد بسته بندی نشده و محصول دارای ماندگاری بالا باشد.

 

بهترین دستگاه ارده کنجد و کره گیری صنعتی :

شرکت اویل تک به عنوان مشاور و فروشنده تخصصی تجهیزت صنعتی انواع دستگاه ارده کنجد سنتی و دستگاه های دو کاره را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت و بهترین و کاملتری خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه میکند و قیمت و تنوع محصولات بستگی به نوع مصرف برای خانه و یا فروشگاه و یا تمام صنعتی بوده .

برای دریافت قیمت به روز و مشاوره رایگان در زمینه تولید ارده کنجد و کره با ما در ارتباط باشید.

 

All rights reserved.OELTEK© 2023