دستگاه روغن گیری خانگی و فروشگاهی پرس سرد کنجد و دانه های سخت

     با ورود روغن پالم به چرخه روغن های صنعتی استفاده از دستگاه روغن گیری پرس سرد مناسب برای مصرف خانگی و یا فروشگاهی از اهمیت زیادی برخوردار است

دستگاه مناسب روغن کشی برای خانه و فروشگاه   :

 

برای تغذیه سالم در خانواده اهمیت تولید و تهیه مواد اولیه و ارگانیک اهمیت ویژه ای دارد. شرکت اویل تک ارائه کننده  دستگاههای روغن گیری / روغن کشی  پرس سرد خانگی  میباشد. همچنین مقیاس  فروشگاهی در سایزها و ظرفیت های مختلف فروشگاهی و نیمه صنعتی و صنعتی از محصلات اصلی اسن شرکت  می باشد. این دستگاهها دارای ظرفیت های مختلف تولید و همگی پرس سرد می باشند .

 

روغن گیری پرس سرد

دستگاه روغن گیری کوچک پرس سرد OPM550 پلاس :

روغن گیری 550 پلاس دارای موتور تایوانی اصل و به شرط ضمانت می باشد. استفاده از این موتور در دستگاه روغن گیری باعث می شود که دستگاه به حالت پرس سرد توانایی روغن گیری خانگی و فروشگاهی تمامی دانه های سخت را به صورت تمام وقت داشته باشد.

 

روغن گیری پرس سرد خانگی

 

دستگاه روغن گیری 550 پلاس دائم کار به صورت روغن گری پرس سرد می باشد.

این دستگاه مناسب روغن گیری برای مشاغل کوچک خانگی و فروشگاهها و عطاری ها . همچنین مناسب استفاده در خانه برای روغن گیری میزان انبوه و سالم میباشد.

تفاوت روغن گیری 550 پلاس با دستگاههای روغن گیری شرکتهای دیگر:

موتور و گیربکس تایوانی این دستگاه که امکان کارکرد دائم و بدون هزینه تراشی در سالیان استفاده از ویژگیهای متمایز کننده این دستگاه با شرکت های دیگر است.

نام دستگاه روغن گیری در اصطلاح جهانی OPM  یا OIL PRESS MACHINE  می باشد. دستگاه های شرکت اویل تک بر این اساس انجام شده است .

ضمانت دستگاه های روغن گیری پرس سرد شرکت اویل تک :

دستگاه های روغن گیری کنجد شرکت اویل تک شامل 1 سال ضمانت واقعی موتور و گیربکس می باشد . همچنین 5 سال خدمات پس از فروش برای این دستگاهها ارائه می شود.

هشدار در مورد خرید از شرکتهای بی اعتبار : دستگاه 1 بار مصرف چینی به نام تولید داخل

مشتری عزیز لطفا توجه فرمایید که در صورت خرید از شرکتهای بدون اعتبار در مراقب قطعات جانبی باشید . این شرکتها اغلب ماردون خود را به صورت برعکس از چین سفارش میدهند که به علت کیفیت بد قطعات در صورت  ایراد ماردون و گیربکس حتما قطعه جانبی با قیمت 10 برابر یا بیشتر توسط خودشان می بایست تامین شود.

 

 

برای مشاهده لیست قطعات جانبی شرکت اویل تک وارد لینک شوید .

 

 

دستگاه روغن گیری ارزان برای تولید 20-30 لیتر روغن در روز :

با توجه به واردات مستقیم شرکت اویل تک از کشور تایوان ژاپن کره و چین و سایر کشورها.  قیمت قطعات جانبی شرکت ما به دلیل خرید مستقیم از کارخانه بسیار پایینتر از شرکتهای واسطه ای در بازار ایران می باشد و شما با خرید دستگاه های روغن کشی پرس سرد و سایر دستگاهها از شرکت اویل تک هزینه نصف یا کمتر نسبت به شرکتهای دیگر میکنید.

کیفیت برتر و تخصص ما در قطعات دستگاه های روغن گیری و قیمت بسیار نازل برای کارآفرینی.

برای مشاهده قیمتهای به روز و دریافت تخفیف ویژه خرید دستگاه های روغن گیری حتما از طریق واتس آپ و یا تماس تلفنی استعلام قیمت بفرمایید.

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2022